ShowBiz

Luana tregohet humane me macet në rrugë, ky është gjesti i saj (Foto)

Luana duket se është edhe  një person që i do kafshët.

Kështu së paku flasin edhe faktet, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja përmes disa imazheve në Instagram, ka treguar dashurinë dhe mirësin ndaj maceve.

Ajo shihet teksa u ka hedhur sallamë maceve në rrugë, dhe jo në cfarë do mënyre.

Ushqimin ajo ua ka shërbyer në mënyrën më të mirë të mundshme, në pjatë. “Ndjesia më e mirë kur i ushqen macet në rrugë”, ka qenë mbishkrimi i Luanës.

Komentoni