ShowBiz

Liz Hurley – 52 vjeçare dhe në top formë

Nuk ka arsyetim për moshën nëse dëshironi të dukeni mirë. Edhe po që se jeni në moshë 52 vjeçare, kjo nuk do të thotë që të mos kesh kujdeseni për linjat e tua fizike, shkruan Kosova.info.

Një motivim për të bërë një gjë të tillë është Elizabeth Hurley, e cila shkëlqen me linja perfekte në moshën 52 vjeçare. Ajo ka publikuar një video në rrjetin social Instagram. Në të shihet e veshur me bikini ngjyrë rozë.

Hurely po shijon pushimet e saj, mirëpo ka preferuar të mos ta tregojë destinacionin.

Ajo çka vlen të ceket është që Liz duket si të ishte një 20 vjeçare. /Kosova.info/

Komentoni