ShowBiz

Linda Halimi provokon para daljes për argëtim

Linda Halimi ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor në tregun shqiptar.

Këngëtarja po vazhdon të jetoj dhe po përpiqet të depërtojë në industrinë amerikane të muzikës.

Por, deri më tani pos pjesëmarrjes në “American Idol”, nuk kemi parë ndonjë gjë konkrete prej 28-vjeçares nga Vitia.

Kohë pas kohe ajo po sjell video dhe imazhe në rrjetet sociale, që po bëhen lajm në rubrikat rozë të mediave shqiptare.

Së fundi, Linda ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në llogarinë personale në Instagram.

Ajo shihet në fustan tejet të shkurtër me ngjyra të ushtrisë ndërsa sipër ka të veshur një fanellë paksa të mbërthyer, që e shfaqte tejet seksi.

“Argëtimi në të premten”, ka shkruar ndër të tjerash Linda në Instagram, ndërsa nuk ka dhënë detaje se ku është argëtuar mbrëmë bukuroshja jonë.

Komentoni