ShowBiz

Kylie Jenner provokuese në setin e ri fotografik (Foto)

Supermodelja gjithmonë provokon me foton e saj. Dhe këtë herë Kylie Jenner e veshur me bikini ngjyrë gri dukej shumë tërheqëse dhe seksi.

19-vjeçarja ka realizuar setin e ri fotografik duke ekspozuar format e saj bombastike për GQ Mexico dhe ka publikuar fotot në Instagram.

Komentoni