Sport

Ky është urimi i Gashit për Kosovën dhe Shqipërinë

Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka uruar lojtarët e dy përfaqësueseve për ndeshjet e sotme.

Ndonëse është lënë jashtë listës së lojtarëve të ftuar nga Gianni De Biassi, sulmuesi Shkëlzen Gashi, ka gjetur kohë që t’i urojë lojtarët e Kosovës dhe Shqipërisë.

Në postimin e tij në Facebook, Gashi ka shkruar: “Vllazni ju uroj shum fat dhe sukses per ndeshjet”.

Komentoni