ShowBiz

Kur Nora dhe Era bëhen bashkë (Foto)

Këngëtaret Nora Istrefi dhe Era Istrefi janë shumë të lidhura me njëra tjetrën.

Nora ka qenë shumë përkrahëse e Erës që në fillimet e saj, ndërsa tani suksesin e madh që e gëzon e ndan bashkë me të motrën.

Angazhimi i Erës jashtë vendit ka bërë që ato të mos jenë gjatë gjithë kohës së bashku, mirëpo sezona e verës i ka bërë së bashku edhe në koncerte.

Së fundmi, motrat e njohura të skenës, kanë publikuar së bashku një fotografi në rrjetin social SnapChat, ku shfaqen mjaft të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Nora këtë verë ka publikuar dy projekte shumë të suksesshme, njërin në bashkëpunim me Gjikon dhe tjetrin me Robertin, ndërsa era prêt ta publikojë këngën e saj të re më 25 gusht.

 

Komentoni