Sport

Krasniqi siguron finalen për të Artën në Tunizi

Distria Krasniqi ka mposhtur sllovenen Anja Stangar për të kaluar në finale të kategorisë deri në 52 kilogramë në Grand Prixin që po mbahet në Tunizi.

Krasniqi veçse e ka të siguruar medaljen e Argjendtë dhe tani pritet të përballet për të Artën.

Komentoni