Sport

Kjo super-femër zëvendëson Marinën te Procesi Sportiv (Foto)

Marina Vjollca nuk është më pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në Top Channel.

Ndërsa prej disa javësh në krah të Edi Manushit është shfaqur një tjetër bukuroshe, me forma “bombastike”.

Vajza quhet Blerta Leka dhe është fituese e Miss Universe Albania 2017.

 

Komentoni