ShowBiz

Kim Kardashian në supermarket me reçipeta transparente (Foto)

Kim Kardashian njihet për ekspozimin e formave të saj bombastike në rrjetet sociale.

Por ylli i televizione është shfaqur me reçipeta transparente edhe në supermaket.

Me një fund të zi mbas trup dhe një pallto të zezë lëkure 36-vjeçarja dukej shumë seksi dhe tërheqëse.

Komentoni