ShowBiz

Këngëtarja e njohur shpërthen ndaj Tunës: Ajo përdor zogun, por unë …

Njihet si ndër këngëtaret e mëdha në Shqipëri të cilat kanë lënë gjurmë në muzikë dhe publiku i ka dashur dhe vazhdon t’i duartrokasë. Fjala është për Myfarete Laze e cila sëfundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”, ku ndër të tjera ajo tregoi se fëmijët e saj po rriten me muzikën e Eminem.

E ndërsa e pyetur nëse ndihet “xheloze” për suksesin e këngëtareve të reja, duke marrë si shembull Tunën, ajo u shpreh:

Edhe zogun e Tunës e kam dëgjuar. Por unë kam zgjedhur të përdor zërin e ndërsa ajo zogun”.

Komentoni