ShowBiz

Këngëtari Ardian Rexhepi u dhuron fansave të tij një këngë të re

Këngëtari Ardian Rexhepi sapo ka lansuar një këngë të re të zhanrit baladë. Kënga titullohet “Shpirtin e zi”, të cilën Rexhepi e ka realizuar edhe si videoklip.

Tekstin e këngës e ka shkruar Arday, me producent Genc Prelvukaj, ndërsa është punuar në Black Fish Entertainment, shkruan DritarjaOnline.

Këngëtari Rexhepi për publikimin e kësaj premiere ka shkruar edhe në faqen e tij në Facebook:

“Miq dhe dashamirë kam kënaqësinë të promovoj para jush kangën time më të re të punuar nga Blackfish Entertaiment, në krye me Genc Prelvukaj, uroj dhe shpresoj që kënga të ju pëlqej dhe përzemërsisht të kem�përkrahjen tuaj. Like & Share ” 

Komentoni