Lajme

Kaos dhe Ermal Fejzullahu publikojnë “VIP” (Video)

Kaos dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e titulluar “VIP”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Kënga që pritet të shndërrohet në hit! /KI/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*