ShowBiz

Ju kujtohet Olta e BB3? Shkrin borën me format e saj!

Ka qenë një nga banoret më seksi dhe të komentuara të edicioneve të Big Brother.

Bëhet fjale për Olta Shetën, ish banoren e BB3, të cilën e shohim me seksi dhe provokuese se kurrë në fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale.

Tashmë bionde dhe me linja të kuruara ajo ka realizuar një set fotografik mjaft seksi duke “çmendur” ndjekësit.

Komentoni