ShowBiz

Jennifer Lopez nuk njeh moshë (Foto)

Jennifer Lopez ka provuar se mosha nuk është kurrë një pengesë për të ndërsa dha një performancë spektakolare në New York.

Ylli i popit, ndonëse 48-vjeç ishte në qendër të një koncerti bamirës në Brooklyn dhe siguroi që fansat e saj të mos zhgënjeheshin.

Plot me energji dhe sharm JLo ndezi atmosferën gjatë gjithë mbrëmjes.

E veshur me të kuqe këngëtarja tregoi format e saj të përsosura trupore.

Komentoni