ShowBiz

Ja çfarë nuk keni parë nga dasma e Orindës dhe Turit (Foto)

Edhe pse ka qenë viti i dasmave VIP, ajo e kurorëzimit të moderatorit Turjan Hyska dhe këngëtares Orinda Huta është në listën e më të  bukurave. Dasma madhështore u organizua më datë 27 korrik dhe disa prej fotove ende nuk janë publikuar.

Por fotografi i njohur Armand Habazi ka publikuar disa nga imazhet e publikuara nga përgatitja e nuses dhe dhëndrit përpara ceremonisë si dhe gjatë saj.

 

Komentoni