Kosova

Incident në “Beer Fest”, ka të lënduar

Një incident ka ndodhur para pak minutave në festivalin “Beer Fest” që po mbahet në Prishtinë.

Dyshohet se ka pasur edhe gjuajte me armë. 

Nga paniku turma ka nisur të lëvizë në drejtime të ndryshme duke shkaktuar tollovi në sheshet e kryeqytetit.

Njësitet policore dhe ambulanca ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes.

Komentoni