Sport

I premton Xhakës me shokë: Zhvishem, nëse e fitoni titullin

Gazetarja simpatike angleze, Nicole Holiday ua ka bërë një premtim interesant futbollistëve të Arsenalit.

Nicole ka premtuar se nëse Arsenali e fiton titullin ajo do të pozojë tërësisht e zhveshur.

Gazetarja angleze është fanse e zjarrtë e Arsenalit dhe po synon që festën e titullit ta ndajë me një foto çfare s’e kishte bërë më parë. /Indeksonline/

I premton Xhakës me shokë: Zhvishem, nëse e fitoni titullin

Komentoni