ShowBiz

“I kam vesh mbathjet”, ndjekësja ngacmon Oriolën, përgjigja e modeles është epike (Foto)

Ditët e fundit modelja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video mjaft të nxehta.

Madje në një prej tyre u aludua në media se nuk kishte veshur të brendshmet.

Mirëpo, mbrëmjen e sotme ajo ka postuar një foto ku ka shkruar se “po ka të brendshme”.

Komenti i një ndjekëseje, duket se e ka acaruar pak, sa është detyruar t’i kthehet keq.

Komentoni