Video

Hajdutët i kthejnë qenin, ja reagimi emocionues i vajzës

Qeni i një vogëlusheje nga Melburni i Australisë u kthye në shtëpi nga hajdutët të cilët e vodhën atë ditë më parë. 4 vjeçja e quajtur Sasha ndihej shumë e pikëlluar për mungesën e tij, saqë familjarët e saj dërguan një apel në mediat sociale. Dhe mrekullia për të ndodhi, vogëlushja nuk mund të përmbahej nga gëzimi, kur qeni labrador u shfaq në mënyrë misterioze para derës së shtëpisë.

Videoja e postuar më poshtë, tregon reagimin emocionues mes vogëlushes dhe qenit të saj.

Komentoni