ShowBiz

Graniti dhe Leonita ndajnë me fansat çastet e tyre të ëmbla së bashku (Foto)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj jo pak herë bëhen temë e medieve rozë.

Dyshja janë shumë të ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, teksa është Leonita ajo e cila gjendet në çdo hap pranë më të dashurit të saj.

Së fundmi, Lekaj ka publikuar disa imazhe të veçanta ku shfaqet nën shoqërinë e Granitit.

Ajo në InstaStory ka publikuar disa nga momentet e tyre të ëmbla së bashku, nën efektet emotive të rrjetit social Instagram.

Graniti duket shumë i lumtur pranë Leonitës, teksa nuk nguron t’i dhurojë asaj përqafime në çdo moment.

Dyshja kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë gjatë muajve të nxehtë të këtij viti.

Komentoni