Sport

Gjilani feston në derbi

Derbi i Anamoravës, ndërmjet Dritës dhe Gjilanit, i ka takuar Gjilanit që fitoj me rezultat 1:0.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoj Isa Eminhaziri, në minutat shtesë të ndeshjes.

Të kujtojmë që spektakli, nuk mungojnë në këtë sfidë nga dy tifozeritë që dhuruan show në tribuna.

Komentoni