Kosova

Gjilan: Aksident i rëndë

Mbrëmë në orët e vona ka ndodhur një aksident në Gjilan, në rrugën “Dardania 2”.

Sipas dëshmitarëve dhe lexuesve të Koha.net që kanë dërguar fotografitë, aksidenti nuk ka qenë me fatalitet. /koha/

Komentoni