Gili sjell baladën më të re me titull “Amin”

Këngëtarja Gili sot ka publikuar këngën e saj më të re, me titull “Amin” Bëhet fjalë për një baladë me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi nga...

Këngëtarja Gili sot ka publikuar këngën e saj më të re, me titull “Amin”

Bëhet fjalë për një baladë me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani ndërsa orkestrimi nga Virusi.

Këtë këngë Gili e ka sjellë së bashku me videoklip për të gjithë fansat e saj dhe tashmë gjendet në kanalin Youtube.

Kategoritë
ShowBiz
S'ka komente

Komentoni

*

*

Lajme të tjera