ShowBiz

Gili përgjigjet në 60 sekonda – Kush ia ka ‘ndezur’ xixëllonjat dhe a është e dhunshme pas seksit? (Video)

Këngëtarja e “Xixillonjave”, Gili, ka qenë e ftuara e radhës në rubrikën 60 sekondëshe të emisioni Prive.

Në vetëm një minutë, ajo iu është përgjigjur disa pyetjeve, që kanë të bëjnë me jetën e saj personale.

Tregoi se Iliri për të është strumbullari i gjithë të mirave, ka pasur një sezonë të suksesshme dhe se nuk di t’i ndajë dy djemtë e saj.

Fundi i intervistës ishte rezervuar si gjithnjë për pyetjet pikante.

E pyetur nëse është e dhuntë pas seksit, Gili e turpëruar dhe duke qeshur tha “Jo”.

Ndryshe, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret ikonë të muzikës moderne shqiptare ndër vite

Komentoni