ShowBiz

Georgina, e dashura e Ronaldos, publikon foton e parë me vajzën e sapolindur

Tre ditë më parë, e dashura e Christiano Ronaldo, u bë nënë për herë të parë. Çifti u bekuan me një vajzë të cilën e quajtën Alana Martina. Përkundër saj, Ronaldo është tashmë baba i katër fëmijëve, shkruan Kosova.info. Mirëpo, çka vlen të ceket është fakti që ai ka përzgjedhur të bëj të ditur vetëm nënën e bijës së tij – nënat e fëmijëve të tjerë mbeten misterioze për publikun. Ai duket të jetë shumë i lumtur që familja e tij po zgjerohet.

Georgina nuk ngurroi të shpreh entuziazmin e saj dhe të ndajë me fansat ndjenjën e mrekullueshme të të qenit nënë.  Sipas saj, të sjellësh një fëmijë në jetë, është një prej ndjenjave të mira në botë. /Koova.info/

Komentoni