ShowBiz

Genta pa komplekse, në koncert me atlete (Video)

Këngëtarja Genta Ismajli gjatë muajve të nxehtë ka qenë mjaft aktive me koncerte dhe projekte të reja.

Fillimisht, ajo solli bashkëpunimin e saj me Albatrit Muçiqin, ndërsa më pas këngën e re solo “Dy dashni”, e cila është pëlqyer në masë të madhe nga publiku.

Genta vazhdon të jetë shumë aktive me koncerte dhe mbrëmje muzikore të ndryshme.

Së fundmi ajo ka performuar para fansave në një koncert në Prizren, ku ka elektrizuar publikun me performancën e saj.

Duke u shfaqur si gjithnjë me shumë stil, Genta kishte veshur një fustan të shkurtër që i rrinte mjaft bukur, ndërsa ndryshe nga skena kur përdor gjithnjë takat, ajo tregoi kësaj here se është fare pa komplekse dhe e gatshme të performojë edhe me atlete.

Këngëtarja Ismajli shquhet për linjat atraktive dhe paraqitjen çdo herë provokuese.

Komentoni