Kosova

Gecaj ironizon me deklaratat e Pacollit për koalicionet

Zëvendësministri i Pushteit Lokal, Bajram Gecaj, ka ironizuar me deklaratën e kreut të AKR-së, Behgjet Pacolli i cili ka thënë jo koalicionit me PDK-në dhe LDK-në. 

Gecaj në Facebook ka ironizuar dukë thënë se  “E paska “sosë” që, edhe nëse rastësisht e kalon pragun, të mbesë në opozite edhe për një mandat…

Postimi i Gecajt në Facebook.

Pacolli i thotë “jo” koalicionit me PDK-në dhe me LDK-në…

E paska “sosë” që, edhe nëse rastësisht e kalon pragun, të mbesë në opozite edhe për një mandat.

Komentoni