ShowBiz

Françeska Jaçe na habiti sërish…(Foto)

Ndonëse kohët e fundit është shkruar në media se modelja dhe ish-banorja e Big Brother Fracnçeska Jaçe është ndarë, sërish na ka surprizuar.
Ajo ka publikuar një buqetë me trëndafila të kuq, pa treguar kush ja ka dhuruar. Nuk dihet nëse kjo dhuratë i ka ardhur Andi Geci apo nga dikush tjetër.

Komentoni