ShowBiz

FOTOT e nxehta/ Modelja shqiptare nuk i lë vend imagjinatës

Bukuroshja nga Peja tashmë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë tragjike të dashurisë së saj.

Është fjala për Kaltrina Lulaj e cila ishte e ftuar në një nga emisionet ‘Express Rozë’, ku me lot në sy rrëfeu për të dashurin i cili më nuk jetonte.

Por pas kësaj ajo u përfol edhe për lidhje të tjera dhe për jetën luksoze që bënte. Kaltrina është e pasionuar pas palestrës dhe punon vazhdimisht për këto linjat perfekte që ka.

Bukuroshja nga Peja nuk i mungon as rrjeteve sociale ku është mjaft aktive. Padyshim ato të cilat marrin vëmendjen janë imazhet seksi të saj.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të nxehta që modelja ka postuar së fundmi, duke treguar format që çdo vajzë tjetër do i kishte zili.

Komentoni