ShowBiz

Fjolla Morina shfaqet në të brendshme në sesionin e ri

Këngëtarja Fjolla Morina ka vazhduar me postimin e fotove joshëse.

Bukuroshja e skenës që njihet më shumë për linjat trupore se sa për kualitetet vokale ka vazhduar me serinë e fotove provokative.

Ajo ka postuar foto krejt në të brendshme duke treguar linjat e saj të jashtëzakonshme trupore.

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Fjolla mori një mal komentesh nga adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

Ndryshe këngëtarja besohet se është single dhe po punon në projekte të reja.

Prej hiteve më të mëdha të saj vazhdon të konsiderohet “Trileqe” në bashkëpunim me Elinelin.

Sesioni është realizuar nga Norik Uka.

FM MRR Valentines Collection💎 @mrrex_fashion 🌹

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Komentoni