Rajoni

Fier, një i vdekur dhe një i plagosur nga rrufeja

Një person ka gjetur vdekjen dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një rrufe.

Shkarkesa elektrike ka ndodhur në fshatin Fermë Çlirim të Fierit, ku janë goditur dy persona.

I plagosur ka pësuar djegie të shumta nga shkarkesa elektrike, duke përfunduar në spital raporton oranews.

Zona e Fierit është përfshirë nga reshje të dendura të shiut gjatë orëve të fundit. Ende nuk dihet identiteti i viktimës apo i të plagosurit.

Komentoni