ShowBiz

Fansi i çmendur zbulon mbiemrin e vërtetë të Aurela Gaçes

Këngëtarja Aurela Gaçe është vënë përballë një fansi të saj të çmendur, i cili dinte thuajse gjithçka për të. Ai madje kishte bërë një tatuazh me inicialet e emrit të Aurelës.

Një nga pyetjet e drejtuara nga Ermal Mamaqi në emisionin ‘Xing’ ishte nëse ai e dinte si ishte emri i vërtetë i këngëtares. ‘ Në gjendjen civile ajo e ka emrin Aurela Gaçaj’ tha fansi, fakt që e konfirmoi dhe vëtë këngëtarja shqiptare

Komentoni