ShowBiz

Eminem me një mesazh të veçantë për fansat në BET Hip Hop Awards 2017 (Video)

Eminem i drejtohet Presidentit Donald Trump në rep projektin e tij më të ri muzikor më të cilin debutoi në 2017 BET Hip Hop Awards të martën mbrëma (10 tetor), raporton Kosova.info.

Në 4 minutat e freestyle te Eminem, 44 vjeçari e qorton haptaz Presidentin Trum për çështjen e politikave të imigracionit, promovimin e superioritetit të racës së bardhë, kontrollin e mbajtjes së armëve, dhe shumë e shumë çështje të tjera.

Eminem e ka përmbyllur paraqitjen e tij me një mesazh të veçantë për fansat duke iu treguar atyre gishtin e mesëm po që se e mbështesin Trump. /KI/

Komentoni