ShowBiz

Emily ‘topless’ në kopertinë

Emily Ratajokowski nuk ka ndërmend të ndalet së provokuari me imazhet e saj. Modelja e njohur është shfaqur këtë herë në kopertinën e “Vinity Fair”, ku shihet gjysmë e zhveshur dhe në formë të shkëlqyer.

Emily duket mjaft sensuale në foton topless të realizuar nga fotografi i njohur Norman Jean Roy.

Komentoni