ShowBiz

Elvana Gjata i rikthehet stilit të vjetër

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, që po korr sukses në tregun e huaj nuk heq dorë nga dashuria për fotografitë.

Ajo ka sjellë disa pamje të reja, e veshur me këmishë të bardhë, xhinse dhe kapele të zezë duke na sjellë ndërmend kohët e vjetra.

Elvana ka zgjedhur që të gjitha postimet të jenë në ngjyrat bardh e zi, ndërsa pozon në Bretagne të Francës.

Nuk mund të mungonin komentet pozitive nga ndjekësit e saj, ndërkohë që pritet që të sjellë projekt të ri muzikor pas suksesit me ‘Forever is over’.

Komentoni