ShowBiz

Dy vajzat e Ermalit e ‘kallin’ me këngën e rë të babait (Foto)

“VIP” është kënga më e re e Ermal Fejzullahut dhe grupit KAOS.

E kjo këngë më së miri duket se u prit nga vajzat e Ermalit, shkruan indeksonline.

Ka qenë Ariana ajo e cila ka publikuar një video në Instastory. Aty shfaqen dy vajzat e këngëtarit derisa po e shijojnë në maksimum këtë muzikë.

Dy vogëlushet kërcejnë pa ndalë, derisa Ariana këtë moment nuk e ka lëshuar pa e ndarë me miqtë e saj në Instagram.

e1_1500214992-7041890e3_1500214968-2118856

Komentoni