ShowBiz

Djema mbahuni…Shejla Haxhiraj gati t’iu shkatërrojë zemrën (Foto)

Këngëtarja sexy Sheila Haxhiraj është kthyer vrullshëm.
Pas një periudhe të gjatë larg vëmendjes mediatike, këngëtarja ka ndezur rrjetin me postimet e saj te nxehta.

Me një veshje që krijon idenë se është nudo, Shejla ka ngjallur mjaft reagime. Por ajo ka marrë dhe një vendim të befasishëm. Ka zhdukur nga profili i saj të gjitha foto që e lidhin me të shkuarën.

Nuk dihet se me këtë set fotografik ajo po lajmëron një produkt të ri muzikor apo thjesht e ka kapur pasioni për fotografimin. Sido që të jetë Shejla duket mjaft tunduese dhe elegante.

Komentoni