ShowBiz

Digjet Insta! Oriola Marashi, Zanë mali apo e bukura e dheut

Oriola Marashi mund të konsiderohet pa asnjë diskutim si modelja shqiptare më e bukur dhe më seksi e momentit.

Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj në rrjete sociale fotografi dhe video tejet të nxehta, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve, madje duke shkaktuar zili edhe tek femrat.

Por në njërën një prej tyre u aludua në media se nuk kishte veshur të brendshmet. Menjëherë nuk ka vonuar kundërpërgjigja e Oriolës.

Ajo publikoi në profilin e saj në Instagram një tjetër foto mjaft seksi, ku shkruan se “i ka veshur” të brendshmet. Duket se Oriola ka vendosur të jetë në qendër të vëmendjes.

Por me pamjen e saj ajo ju çon më mendje bukuroshet e përrallave: Është Zana e malit apo E bukura e dheut!

Komentoni