Sport

Cikalleshi u bë baba

Futbollisti kavajas i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalloshi dhe bashkëshortja e tij Kornelia u bënë prindër të vajzës të pagëzuar me emrin Rajna, raporton Kosova.info.

Futbollisti 27-vjeçar ka përzgjedhur Instagramin për të shprehur entuziazmin e tij:

“Zyrtarisht Baba ! Falënderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote ! RAJNA”.

Cikalleshi është aktualisht i angazhuar me skuadrën turke Osmanlisport, mirëpo raportohet që po e kërkon skuadra elitare italiane e Lazios. /KI/

Komentoni