ShowBiz

Çfarë e lidh Albi Nakon me Hueyda El Saied?

Hueyda El Sayed prej disa kohësh është zhvendosur në Tiranë. Ajo ka qenë aktive në shumë prej emisioneve televizive, dhe përpara disa ditëve në mediat rozë u diskutua shumë edhe ndarja e saj nga partneri.

Kësaj here balerina ka publikuar një fotografi me koreografin Albi Nako, teksa janë duke darkuar së bashku me një tjetër mikeshë tyren. Ajo që ndoshta nuk e dinim, është fakti që Hueyda dhe Albi njihen që kur ishin fëmijë, dhe këtë e ka zbuluar vetë balerina.

“Me keta dy yjet me njohin qe kur jam 10 vjeç dhe s’mund t’i sheh tangerllik  @albinako, @julinika” – ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Ndoshta fakti që të dy i përkasin fushës së baletit, i ka bërë bashkë që të vegjël dy personazhet e njohur, të cilët duket se edhe pas shumë vitesh kanë arritur të ruajnë raporte të mira.

Image

Komentoni