ShowBiz

“Çartet” Ermali, kap për flokësh Elvanën

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi, javën e kaluar kishte mysafir në emisionin e tij këngëtaren Elvana Gjata.

Në profilin e tij në Instagram, Ermali ka postuar një video të bërë gjatë xhirimit të emisionit me mbishkrimin “S’kam fjale, kam vepra” .

Pas një mosmarrëveshje që kanë rreth fustanit që do ta vishte Elvana, Ermali bëhet nervoz dhe e kap atë për flokë.

Kështu, Elvanës i bie paruka që kishte vënë për emision.

S'kam fjale, kam vepra 😂😂 @elvanagjataaaa

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Komentoni