ShowBiz

Capital T dhe Mc.Kresha sjellin ‘Numra’, ja kënga e re e sapo publikuar

Reperi Capital T ka lansuar këngën e re.

Fjala është për duetin ‘Numra’ bashkë me Mc. Kreshën.

Ky projekt muzikor është finalizuar edhe me një klip shumë interesant.

Ky është dueti i tyre pas atij që ishte vite më parë, i quajtur “Ballin” e që u pëlqye shumë.

Komentoni