ShowBiz

Bukuroshja shqiptare, pjesë e videoklipit të këngëtarit ndërkombëtar (Foto)

Melita Shabani është një emër i njohur në fushën e modelingut, sidomos për fotografët dhe stilistët e njohur në Kosovë, të cilët e kanë pjesë të koleksioneve dhe fushatave të tyre të promovimit.

Ndodh shpesh që shumë prej vajzave të njohura si modele të jenë pjesë e klipeve të ndryshme që realizohen në Shqipëri e Kosovë, por nuk është ky rasti.

a4e387ffb4c3ffedb0357965efdb83fe

Melita, këtë herë ka kaluar kufijtë e Kosovës dhe e Shqipërisë, dhe është bërë pjesë klipit të fundit të këngëtarit të njohur libanez, Faydee, i cili ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën “More”.

9941a00dca3ec78e8ca0a90af3817f5b

Faydee, karrierën muzikore e ushtron pre vitesh në Australi. Vetëm pak ditë pas publikimit, kënga dhe klipi i Faydee është pritur mjaft mirë, por në Australi konsiderohet si një prej hiteve të kësaj vere.

e0adc334aeb7a76622c4e498c583a635

Komentoni