ShowBiz

Blerta Deliu prezanton motrat kallabllak (Foto)

Deputetja e PDK-së në Kuvendin e Kosovës, Blerta Deliu Kodra, ka publikuar një fotografi familjare.

Në këtë fotografi ajo është e shoqëruar me vëllain dhe motrat e saj që shihen në numër, shkruan Kosova Info.

Ajo përveç që vet shquhet për bukurinë e saj, shihet se edhe motrat i ka po aq të bukura.

” Motrat me vëllaun:)”, është mbishkrimi i fotografisë.

Komentoni