ShowBiz

Bes Kallaku dhe Yll Baka vijnë me “Çonu Kërceni”

Artisti i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka publikuar këngët e tij më të re.

Kënga titullohet “Çonu Kërceni”, të cilën Kallaku e ka bërë në bashkëpunim me Yll Bakan.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë këngëtari dhe Olsi Bylyku, ndërsa muzikën e ka bërë Irkenc Hyka.

Komentoni