ShowBiz

Bebe Rexha, bashkëpunim me grupin amerikan (Video)

Bebe Rexha, një nga këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare ka sjellë projektin e ri muzikor ‘Meant to be’.

Pas bashkëpunimeve të suksesshme, këtë herë ajo ka zgjedhur që të vijë me grupin amerikan Florida Georgia Line.

Grupi përbëhet nga dy djem, të cilët punojnë me muzikën country, ndërsa këtë herë kanë ardhur me këngë të zhanrit pop.

Duket se kanë vendosur që ta sjellin vetëm audio dhe tekst për të parë suksesin që do të ketë. Kjo është bërë një nga mënyrat se si këngëtarët e huaj punojnë për të krijuar më pas klipin muzikor.

Kënga ka arritur të marrë mbi 8 mijë klikime në pak minuta dhe mendohet të jetë suksesi i radhës për Bebe Rexhën.

Komentoni