ShowBiz

Ashley Graham, modelja më e preferuar XXL

Ashley Graham është votuar si modelja më e preferuar XXL, nga një website i specializuar mode.

30 vjeçarja amerikane ka pozuar për një sërë kompanish mode, si Vogue, Glamour, Sports illustrated, etj.

Ajo është mjaft e njohur dhe pëlqyer për format e saj të bëshme, pasi natyra duket se është treguar e pakursyer në trupin e saj.

Ashley Graham ndiqen nga rreth 5.7 milionë njerëz në Instagram, ku ndan fotot dhe aktivitetet më të fundit.

Komentoni