ShowBiz

Anxhela Martini e ndez ‘flakë’ shtratin!

Është një nga modelet më seksi, e cila karrierën e saj e ka ndërtuar jashtë vendit.

Por kohët e fundit modelja Anxhela Martini ka qenë në qendër të vëmendjes pas dasmës së beftë më të dashurin e saj Dragos Savulscu.

Gjithashtu ata realizuan një muaj mjalti ekzotik dhe duket se tashmë Anxhela i është rikthyer normalitetit dhe fotove seksi.

Një të tillë e ka publikuar mbrëmjen e sotme, ku shfaqet më seksi se kurrë, e shtrirë në shtrat në një foto bardh e zi.

Image

Komentoni