ShowBiz

Andrra dëshiron një vajzë (Foto)

Andrra Destani duket se ka një ëndërr tjetër.

E ajo është të ketë një vajzë, shkruan indeksonline.

Këtë gjë e ka konfrimuar vetë bukuroshja përmes një fotoje ku shihet me një vajzë bebe në duar.

Duket se Ansit të vogël, Sinani dhe Andrra shumë shpejt do të ia bashkojnë dhe një motër.

Komentoni