ShowBiz

Amber Rose kapet mat duke i fut duar në gjoks ndërsa ecte rrugës

Amber Rose e cila asnjëherë  nuk heziton për asnjë moment që të ekspozojë linjat e saj trupore super seksi, 32-vjeçarja gjithmonë di të befasojë me paraqitjet e saj duke shfaqur jo rrallë herë më shumë se që duhet nga pjesët intime.

Image

Seks simboli Amber  poston këtë fotografi të nxehtë, çmend internetin me gjoksin gjigand….dhe me linjat trupore shumë joshëse.

Së fundmi ka publikuar një fotografi ku ajo ka të veshur një fustan me ngjyre jeshile por krejt çka bie në sy është gjoksi i saj shumë gjigant.

Image

Komentoni